Adapazarı Pimapen Tamiri

PVC malzemelerin yaygın olarak kullanıldığı illerden birisi de sanayi şehri Adapazarı'dır. Adapazarı ve ilçelerinde yaptığımız tamir hizmetlerimiz ve malzeme 1 yıl garantilidir. Her marka PVC kapı - pencere tamir ve bakımını sorunsuzca yapmaktayız. 0542 632 28 10 - Ercan Usta aracılığıyla servis talep edebilirsiniz.

PVC Tamir ekibimiz, alanında uzmanlaşmış, eğitimli kadrosu ile Adapazarı'nda profesyonel hizmet vermektedir.

Her türlü pimapen tamir ve pvc tamir işlerinizde bizi arayabilir ve uygun fiyata kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Ev ve iş yerlerinizde yıpranmış, bakım ve onarım gerektiren tüm pencere tamiri, pimapen tamiri, panjur tamiri, pvc tamiri, kapı tamiri, kilit tamiri, küpeşte tamiri ve bir çok ürünün tamiri yerinde zahmetsiz, profesyonelce yerine getirilmektedir.

Pimapen, küpeşte ve cam kapı tamirinde kullanılan ürünlerimiz, birinci kalite malzemeden üretilmiş olup, kalite standartları çerçevesinde testlerden geçmiş, onay almış ürünlerdir.

Yalıtımı Güçlendirilen Pencerenin %45’e Varan Enerji Tasarrufu Sağlayacağını Biliyor muydunuz? Yapılarda Enerji Kaybının %24’ü pencere yüzeylerinden kaynaklanır, bakımı yapılmamış Pencereler Kışın ısıtma, Yazın ise Soğutma giderlerinizde artışa sebep olur, Pimapen Tamiri bu kaybı önler. Pimapen Tamiri, hem bütçenizi hem de Dünyamızın Geleceğini Korur.

Üstün bilgi ve tecrübeye sahip ustalarımız yerinde en pratik çözümlerle sizlere sorunsuz ve güler yüz prensibi ve de en uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır.

Adapazarı Pimapen Tamircisi | Ercan Usta | Tel 0542 632 28 10