Hakkımızda

Pimapen Tamircim, Kocaeli ve İstanbul'da pimapen tamiri, cam kapı ve cam balkon tamiri alanında hizmet verecek kurumsal bir firmadır. Eğitimli ve deneyimli personelleri ile sineklik, küpeşte, kepenk, duşakabin montaj ve tamirini yapma deneyimine sahiptir.

Pimapen tamirinde 7/24 hizmet

Teknolojik yenilikleri takip ederek tecrübesini geliştiren ve %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışan bir ekiple hizmet vermektedir. PimapenTamircim.Com sitesi aracılığıyla bugün başta İstanbul, Kocaeli’de binlerce memnun müşteriye ulaşmıştır.

Dünya genelindeki pvc pencere teknolojisi gelişmelerini yakından takip ederek sizlere sunan Pimapen Tamirciniz, bir çok hizmeti sizlere Avrupa ile aynı anda sunar.

PVC Kapı Pencere, Panjur ve Kepenk Tamiri Servisi olarak sistemli ve dinamik bir çalışma esasları ile hareket ediyoruz. Cam Balkon - Cam Kapı Sistemleri tamirini de bilgi ve tecrübeye sahibiz. PimapenTamircim.Com Servis, Bakım ve Onarım ve montajda uzmanlaşmış eğitimli personelleri ile ülkemizdeki en önemli firmalarından biridir. imalat, Montaj ve tamirde, bilinen markaların ürünlerini kullanarak hizmet sağlamayı ilke edinmekteyiz.

Güler yüz ve temiz işçilik için bizi arayınız.

Montaj ve tamir işlerinizde firmamız sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacaktır

pimapen tamiri